Proces realizacji

785 171 117

Czy wiesz, że do wymarzonej kuchni dzieli Cię tylko 5 kroków? Te kroki pozwolą nam na kompleksową realizację projektu mebli na wymiar i dbałość o każdy detal. Proces realizacji w Mile Meble to:

1

Pierwsze spotkanie z projektantem

na którym porozmawiamy o Twoich potrzebach, preferencjach, budżecie, a także określimy wstępne założenia projektu. Na spotkaniu pomożemy też dobrać Ci styl mebli kuchennych, materiały, podpowiemy ergonomiczne rozwiązania do kuchni i odpowiemy na wszystkie pytania.

2

Wstępny projekt i wycena

Aby pokazać Ci jak będzie wyglądać Twoja przyszła kuchnia, wykonamy wizualizację 3D. Dzięki niej zobrazujemy rozmieszczenie, a także wygląd kuchennych mebli na wymiar. Wstępny projekt wyceniamy. W cenie uwzględniamy nie tylko wykonanie mebli, ale i transport oraz montaż.

3

Pomiar kuchni

wykonamy go bezpłatnie. Precyzyjne obmiarowanie wnętrza pozwala dopracować wstępny projekt, określić dokładną cenę i rozpocząć realizację projektu.

4

Wykonanie mebli na wymiar

Realizację rozpoczynamy po podpisaniu zamówienia z warunkami realizacji (cena, termin, montaż, specyfika materiałowa). Każde zamówienie realizujemy w naszej stolarni w Zamościu. Meble tworzymy do 6 tygodni.

5

Transport i montaż

Twoje meble są już gotowe , czekają już tylko na zamontowanie w Twoim domu.